1- Bireysel üyelik ücretsizdir

Mavi Telefona bireysel üye olmak ücretsizdir ve hep ücretiz olacaktır.

2- 7 Gün 24 Saat Çözüm

Mavi telefon 7 Gün ve 24 saat hizmet verir

3- Bütün işler tek telefon da

İhtiyacınız olan bütün hizmetler için farklı firmaları ve farklı numaraları aramanıza gerek yok. Mavi Telefon'u Türkiye'nin her yerinden 0850 550 7777 numarasından arayabilirsiniz. Mavi Telefon'u aramak ekstra ücretli değildir. Paketinizdeki dakikalarınızdan görüşebilirsiniz.

4- Mavi Telefon güvenlidir

Mavi Telefon üye firmalar vergi mükellefi olan firmalardır. Firma ayrıntılarında firmalara ait evrakları görebilirsiniz. Vergi mükellefi olmayan firmalar Mavi Telefon'a üye olamazlar. Mavi Telefon'a üye firmalarla yapacağınız görüşmeler kalite takibi için ses kaydı yapılmaktadır.

1- Kurumsal üyelik

Vergi mükellefi olmanız gerekmektedir. Vergi mükellefi olmayanlar Mavi Telefon'a üye olamazlar. Vegi levhanızı ve diğer iş yeri evrakalrınızı sayfanıza yüklemeniz gerekmektedir.

2- Ticarette yeni dönem

Mavi Telefon sektörel çözüm merkezidir. Hizmet alan ve hizmet veren arasında köprü olmayı amaçlarken hizmet veren kısmında sadece güvenilir firmaları tüketici ile buluşturmaya özen gösteriyoruz. İlk telefon görüşmesinden başlayarak son ana kadar hizmet kalitesinin takip edildiği Mavi Telefon çözüm merkezinde sizde yerinizi alın...

3- Komisyon bedeli yok

Mavi Telefon firmalardan komisyon bedeli almaz. Teklif vermek sınırsız ve limitsiz ücretsizdir.

4- Evrak Yükleme

Mavi Telefon'a üye olduktan sonra firma ekleme bölümünü doldurduktan sonra firmanıza ait evraklarınızı sisteme yüklemeniz gerekmektedir.

5- Müşteri Memnuniyeti

Mavi Telefon müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı amaçlamış ve çözüm ortağı olan üye firmalarıda bu doğrultuda tercih etmektedir.
Kalite takibi ve kontrolü amacı ile tüketici ile yapılan her görüşme ses kayıt sistemi ile kayıt altına alınmaktadır.